• strona-glowna
  • kontakt

RADIESSERADIESSE jest innowacyjnym wypełniaczem . Daje nie tylko efekty natychmiastowego wypełnienia tkanek , ale przede wszystkim stymuluje produkcję własnego kolagenu . Dzięki temu uzyskuje się efekt poprawy struktury skóry , a nie tylko poprawę utraconej obiętosci.

 

Radiesse może być także zabiegiem o działaniu prewencyjnym .Podawanie nawet niewielkich dawek preparatu pomaga w zachowaniu jędrnej skóry.

 

Pierwszy efekt zabiegu Radiesse widoczny jest bezpośrednio po podaniu preparatu. Natomiast poprawa stanu skóry , która jest wynikiem stymulacji włókien kolagenowych , pojawia się stopniowo i najlepiej ją ocenić po 3-4 miesiącach .Radiesse może być stosowany z zabiegami toksyny botulinowej , kwasu hialuronowego , czy nici biowchłanialnych.

 

Radiesse jest stabilny w wysokich temperaturach .Dlatego efekty są stałe nawet u pacjentów korzystających z kąpieli słonecznych , sauny i utrzymują się co najmniej rok. Ta cecha wyróżnia Radiesse spośród innych dostępnych preparatów.

 

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia , który jest identyczny z tym , który występuje w ludzkich kościach i zębach. Dzięki temu nie wymaga prób alergicznych i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.

 

RADIESSE jest skuteczny w wielu obszarach ;

-podniesie brwi (optyczne powiekszenie oka)

-wypełni skronie ( mniej zmęczony wygląd)

-wypełnienie okolicy jarzmowej i zapadniętych policzków ( efekt liftingu)

-wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

-korekta linii marionetki

-likwidacja „chomików''

-modelowanie kształtu nosa

-korekta brody i podbródka

-przywrócenie skórze dłoni sprężystości i elastyczności


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter