• strona-glowna
  • kontakt

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ KWIONOŚNYCHLASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

Problem z naczynkami w rzeczywistości w jakimś momencie przytrafia się większości z nas. Oprócz indywidualnych skłonności do rozszerzonych naczyń (tzw. cera naczynkowa)  istnieje jeszcze wiele czynników sprzyjających problemom naczyniowym.
 
Urządzenie IPL usuwa powierzchowne zmiany naczyniowe takie jak teleangiektazje (pajączki, naczyniaki, objawy trądziku różowatego).
 
Dla kogo jest przeznaczona taka laseroterapia ?
 
Praktycznie dla każdego kto chce poprawić wygląd swojej skóry, niezależnie od płci i wieku! Jednak dla stuprocentowego bezpieczeństwa przed przystąpieniem do zabiegu są przeprowadzone konsultacje ( jeśli jest potrzeba również z lekarzem).
 
Przeciwwskazaniami do zastosowania laseroterapii są: ciąża, cukrzyca, zażywanie leków fotouczulających, rozrusznik serca, padaczka, stosowanie ziół dziurawca i nagietka...
 
Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają. Zabieg nie niesie ryzyka powikłań i infekcji.
 
Zabiegi są prawie bezbolesne. Do zabiegu nie używa się znieczulenia. Po zabiegu można skorzystać z któregoś z zabiegów wpływających kojąco na skórę. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo jednak w trakcie konsultacji oraz w trakcie leczenia.
 
Aby zamknąć wszystkie naczynia krwionośne z reguły potrzeba do 6 zabiegów (w przypadku naprawdę małych zmian może to być mniejsza ilość) wykonywanych w określonym okresie czasu. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.
 
Zasady postępowania po zabiegu usuwania zmian naczyniowych:
 

  • Zabiegi należy powtarzać w określonym okresie czasu.
  • Nie przestrzeganie odstępów może spowodować słabszy efekt zabiegu.
  • Nie należy opalać się , zawsze powinniśmy chronić skórę przed słońcem minimum przez jeden miesiąc po zabiegu.
  • Przez kilka dni po zabiegu; nie drażnić miejsc po zabiegu w sposób mechaniczny
     

Należy pamiętać o pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami (zarówno przed jak i po zabiegach). Osobiście doradzimy Państwu odpowiednie kosmetyki.
 


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter