• strona-glowna
  • kontakt

LASEROWE USUWANIE OWŁOSEINIALASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA
 
Zabieg ma na celu całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia. Z reguły zabiegi wykonuje się na obszarach ciała takich jak: wąsik, plecy, ramiona, ręce, nogi, bikini i inne. W naszym gabinecie każdorazowo zabiegi laserowe poprzedzane są konsultacją wraz z oceną stanu skóry. Na depilację laserową decydujemy się:
  • dla pozbycia się włosów pojawiających się na skórze w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych,
  • w celach kosmetycznych (wszystkie części ciała),
  • dla pozbycia się objawów wrastania włosów po innych metodach depilacji,
  • dla pacjentów z wrażliwą skórę, u których pojawiają się zaczerwienienia na skórze po innych metodach depilacji,
  • dla mężczyzn w wypadku nadwrażliwości skóry po goleniu,
  • dla mężczyzn na skórze karku, plecach i na uszach
 
Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Nie należy się jednak nastawiać, że jeden zabieg przyniesie oczekiwany rezultat. Ilość zabiegów potrzebnych dla całkowitego usunięcia owłosienia ustalana jest indywidualnie. Depilacja jest skuteczna jedynie dla włosów w fazie wzrostu - to kolejny powód, dla którego trzeba wykonać serię zabiegów. Na podstawie naszych doświadczeń możemy powiedzieć, że średnio dla uzyskania całkowitego efektu potrzebnych jest 4-8 zabiegów. Jest to jednak jedynie średnia z wielu serii zabiegów. Dlatego trzeba pamiętać, że może być potrzebnych więcej lub mniej zabiegów. Zapraszamy na konsultację, żeby ustalić odpowiedni dla Państwa program.
 
Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od indywidualnych predyspozycji i oczekiwanych efektów. Zazwyczaj przerwa pomiędzy zabiegami wynosi ok. 3-6 tygodni.
 
Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Włosy przez zabiegiem można golić lub przystrzyc. Skóra zostanie oczyszczona przed zabiegiem. Sam zabieg trwa, w zależności od obszaru ciała, od 10 minut (wąsik) do 1 godziny (obie nogi). Zabiegi są bezbolesne i wykonuje się je bez znieczulenia.

Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter