• strona-glowna
  • kontakt

GORĄCZKA ZŁOTAGORĄCZKA ZŁOTA
 
To nowy zabieg odmładzająco-rozświetlający na ciało, z użyciem preparatów zawierających złoto koloidalne, kawior i glinkę Ghassoul. Maska do ciała z glinką Ghassoul ma działanie oczyszczające, dogłębnie regeneruje skórę, nawilża i dotlenia. Ampułki do ciała „ Gorączka złota” stymulują syntezę kolagenu, usprawniają ukrwienie naczyń włosowatych i pobudzają naturalną witalność skóry. Kaszmirowa maska do ciała na zakończenie zabiegu pięknie rozświetla skórę.
 
Etapy zabiegu:

  • Kosmetyczka zaczyna od peelingu cukrowego całego ciała. Tu ciekawostka – nie spłukuję się go!
  • Następnie na całe ciało nakłada podgrzaną maskę. Maska zawiera glinkę Ghassoul, złoto koloidalne i ekstrakt z owoców daktyli. Glinka Ghassoul pochodzi z głębokich złóż gór Atlas w Maroku. Jest bogata w oligoelementy: krzem, magnez, żelazo, wapń, potas, sód, selen i brom. Działa eksfoliacyjnie odtruwając skórę z toksyn, pobudza krążenie krwi i poprawia przemianę materii. Delikatne ciepło otula całe ciało i pozwala na przenikanie w głąb skóry wszystkich składników aktywnych. Dzięki temu skóra ulega regeneracji, mineralizacji, dotlenieniu, nawilżeniu i uspokojeniu.
  • Po spłukaniu maski i osuszeniu skóry czas na wmasowanie ampułki do ciała „ Gorączka złota”. To koncentrat o wysokim stężeniu koloidalne złota, ekstraktu kawioru i silnie nawilżającego kompleksu z alg brunatnych. Złoto koloidalne to submikroskopijne cząsteczki czystego złota, stymuluje syntezę kolagenu i pobudzające naturalną witalność komórek skóry. Złoto usprawnia ukrwienie naczyń włosowatych, co ułatwia zachowanie jędrności i młodości skóry. Dzięki właściwej częstotliwości elektomagnetycznej, złoto podnosi naturalną wibracje energii w ciele, przyspiesza wytwarzanie endorfin- dodaje optymizmu, radości i chęci do życia.
  • Zabieg kończy się nałożeniem kaszmirowej maski, zawierającej prócz koloidalnego złota także ekstrakt kawioru. Składniki te regenerują i odżywiają skórę, pozostawiając na niej rozświetlające refleksy.

Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter