• strona-glowna
  • kontakt

DEPILACJA LASEROWADEPILACJA LASEROWA "IPL"
 
Terapia laserowa jest metodą sprawdzoną klinicznie i bezpieczną. Nasze lasery dzięki dużej dokładności nie pozostawiają śladów na skórze. Szeroki zakres fal pozwala na idealne dopasowanie do różnych typów skóry i różnych zmian skórnych.

To metoda, która znajduje zastosowanie w: fotoodmładzaniu, usuwaniu zmian naczyniowych, usuwaniu zmian pigmentowych, usuwaniu trądziku, depilacji.
 
Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę światłem laserowym za pomocą aplikatora. Proces nagrzewania tkanki jest kontrolowany poprzez pomiar impedancji skory. Dzięki temu nie dochodzi do oparzeń skóry ani do powstawania blizn. Efektywność zabiegu zapewnia połączenie impulsowego światła laserowego o długości fali od 440nm do 1200nm .
 
Metoda ta jest sprawdzona klinicznie i całkowicie bezpieczna. Nasz laser posiada chłodzenie oraz kontroluje nagrzewanie skóry, dzięki czemu nie dochodzi do oparzeń, złuszczania ani do powstawania blizn.
 
Po zabiegu nie występują zaczerwienienia, złuszczanie oraz inne objawy uboczne uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter