• strona-glowna
  • kontakt

MANICURE JAPOŃSKIMANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński kierowany jest przede wszystkim do osób, które nie mogą sobie poradzić z problemem kruchych i łamliwych paznokci. W momencie kiedy inne alternatywne metody, poprawienia stanu naszej płytki paznokcia nie pomagają, manicure japoński okazuje się być deską ratunkową. Z tego manicure mogą korzystać zarówno panie jak i panowie. Efektem uzyskanym po wykonaniu zabiegu są lśniące i zdrowe paznokcie.

Na zabieg należy poświęcić około 40 minut, jednak już po pierwszym zabiegu będziemy przekonane o tym, że to naprawdę niewiele w porównaniu z tak zachwycającymi efektami. Do wykonania manicure japońskiego potrzebne są specjalne polerki, krzemionka z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli oraz substancje wzmacniające takie jak kreatyna oraz witaminy A+E. Dla uzyskania lepszego efektu, manicure należy regularnie powtarzać, a w międzyczasie nie malować paznokci. W ten sposób damy paznokciom czas na regenerację sił oraz polepszenie ich wyglądu i kondycji.

Ten rodzaj manicure jest polecany dla osób noszących tipsy żelowe, akrylowe czy malujących paznokcie lakierami hybrydowymi. Wyżej wymienione techniki zdobienia paznokci osłabiają je i doprowadzają do rozdwajania się i łamania paznokci. Jednak nawet i w takim wypadku jest dla nich ratunek – manicure japoński! Jeśli twoje paznokcie wymagają większego zainteresowania, rozważ czy nie możesz zafundować im właśnie takiego manicure. Już jeden zabieg pozytywnie wpłynie na ich wygląd oraz zdrowie. Paznokcie przestaną być matowe i nie będą się tak łatwo łamać.


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter