• strona-glowna
  • kontakt

MAKIJAŻ PERMANENTNYMAKIJAŻ PERMANENTNY

Jak długo się utrzymuje?
 
W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy w każdym momencie poddać się ponownemu zabiegowi i zabarwić go na nowo.
 
Czy niesie ze sobą ryzyko?
 
Wszystkie używane przez nas barwniki, igły i urządzenia do makijażu są dopuszczone do użytkowania na rynku polskim jak również spełniają wszystkie najwyższe standardy jakości i higieny. Na podstawie wieloletnich testów naszych produktów możemy śmiało stwierdzić, że makijaż permanentny jest zabiegiem bezpiecznym.
 
Makijaż permanentny jest rozwiązaniem:
 

  • dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo,
  • dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż,
  • dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu,
  • dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami, małymi oczami, z bladymi ustami lub ustami o nieregularnym kształcie, z rzadkimi rzęsami lub brwiami
  • dla wszystkich którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody,
  • dla Ciebie.

 
Jak jest wykonywany?
 
Pracujemy na urządzeniu najlepszej jakości do wykonywania makijażu permanentnego. Zapewnia optymalne wyniki w krótkim czasie. Mikroprocesor zapewnia jednakową częstotliwość nakłuć igły, co przekłada się na równomierne rozprowadzanie barwnika. Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Wykonanie makijażu permanentnego wymaga dwóch wizyt w gabinecie – zabieg podstawowy i uzupełniający. Stosujemy zarówno ręczną, jak i mechaniczną metodę makijażu. Najpierw nanosimy na skórę lekko znieczulającą maść, która zacznie działać w ciągu kilku minut. Następnie delikatnie rysujemy farbą kontury. Za pomocą sprzętu do wprowadzania pigmentu na brwiach malujemy włoski , linię rzęs kolorujemy tuż u nasady, a kontur ust lekko lub całkowicie cieniujemy. Zawsze podczas naszej pracy zwracamy uwagę na to, aby makijaż był jak najbardziej naturalny, tzn. zawsze pracujemy na indywidualnie dobranych pigmentach, aby podkreślić naturalność. Oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, a mimo to naturalne, a brwi są równomierne i gęste.
 
Czy zabieg boli?
 
Przy każdej ingerencji w skórę odczuwa się niewielki ból. Tak jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i tak staramy się przygotować Państwa skórę, żeby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie. Ból jest sprawą indywidualną, jedni czują mocniej a drudzy nie czują prawie nic. W każdym razie nigdy nie jest to ból nie do zniesienia.
 
Jak długo się goi?
 
Jedyna niedogodność po wykonanym makijażu to złuszczenie się naskórka na 3-4 dzień po zabiegu. Na przyspieszone gojenie ma wpływ odpowiednia pielęgnacja i natłuszczanie.


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter