• strona-glowna
 • kontakt

IMAGE SKIN CAREIMAGE SKIN CARE
 
Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu). IMAGE Skincare to amerykańska marka stworzona przez ludzi z pasją. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i jej mąż doktor Marc Ronert. Laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.
 
Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy Kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.
 
Preparaty IMAGE Skincare pozbawione są: parabenów, silikonów, barwników, dodatkowych zapachów.
 
IMAGE Skincare to szeroka oferta produktów: preparaty profesjonalne do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych (peelingi chemiczne i zasługujące na szczególną uwagę preparaty kondycjonujące) oraz produkty do sprzedaży detalicznej.
 
Zabieg z witaminą C – „Vital C’’
 
SIGNATURE FACE LIFT SOLUTION (zabieg firmowy marki Image SkinCare)
 
WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

 • Trądzik różowaty, rumień
 • Sucha, mocno odwodniona skóra
 • Skóra wrażliwa
 • Skóra szara w kolorze, zmęczona – np. u osób palących papierosy
 
To witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym.
 
Linia bardzo efektywnie przeciwdziała szkodliwym substancjom zewnętrznym, zwiększając naturalną barierę hydrolipidową. Stymulije procesy naprawcze w skórze, przywraca jej optymalne nawilżenie i zapewnia ochronę.
 
Preparat poza 30% zawartością witaminy C, składa się z enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego. To połączenie gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jednak jego stymulujący wpływ dzięki witaminie C – obejmuje on pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry, jak również ochronę antyoksydacyjną.
 
Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym.
 
The MAX – PEEL
 
WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU
 • Wszystkie typy cer
 
Zwłaszcza:
 • Skóra tracąca elastyczność, dojrzała
 • Skóra pozbawiona blasku, poszarzała
 • Skóra po zabiegach estetycznych (wypełniacze, botox, mezoterapia)
 
OPIS ZABIEGU
 
To przełomowy zabieg w dziedzinie kosmetologii ponieważ łączy działanie peelingu z 30% Witaminą C ze stymulującym wpływem komórek macierzystych jabłoni , które są najnowszym odkryciem w dziedzinie kosmetologii. The Max Peel to połączenie delikatnej eksfoliacji z lekkim rozjaśnieniem skóry oraz silna regeneracja i stymulacja odnowy wewnętrznej. Dodatkowo jest to bardzo przyjemny zabieg relaksujący ponieważ aplikowane preparaty pielęgnacyjne wmasowywuje się w skórę.
 
Delikatna eksfoliacja na początku zabiegu (30% Witamina C) złuszcza obumarłe komórki naskórka oczyszczając tym samym skórę z dodatkowej bariery utrudniającej przenikanie aktywnych składników w głębsze warstwy naskórka. Ponadto już podczas peelingu dzięki Witaminie C następuje stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu, wzmacniają się naczynia włosowate skóry i uaktywnia się działanie antyoksydacyjne. Skóra jest pobudzana do odnowy podczas każdego etapu zabiegu, po złuszczeniu aplikuje się wmasowywując przez kilka minut preparat z 15% mieszanką kwasów (kwas: glikolowy, mlekowy i jabłkowy) i komórkami macierzystymi, a następnie wmasowuje się serum The Max zwierające wyciąg z komórek macierzystych (opatentowane przez markę). Całość zabiegu dopełniają preparaty z Witaminą C, które dodatkowo rozświetlają skórę.
 
Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, bardziej napięta, optymalnie nawilżona i promienieje zdrowym blaskiem.
 
By zaplanować serię zabiegów, należy ocenić stan i potrzeby skóry. Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni.
 
BETA LIFT SOLUTION
 
WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU
 • Skóra tłusta, łojotokowa
 • Liczne stany zapalne, z ropą
 • Trądzik
 
OPIS ZABIEGU
Zarówno peeling tworzący roztwór kwasu salicylowego, jak i ten będący połączeniem kwasu salicylowego z glikolowym, działają wspomagająco w leczeniu trądziku i redukcji łojotoku.
Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa redukująco w stosunku do aktywności wydzielniczej gruczołów łojowych. Jest łagodniejszy w porównaniu do alfa hydroksykwasów.
 
Ustalając serię zabiegów należy zwrócić uwagę na przegieg zabiegu: zabieg z użyciem kwasu salicylowego (kwas beta), który po aplikacji na skórę wchodzi w reakcję chemiczną (nie zmywa się kwasu i nie neutralizuje) i krystalizuje się czego efektem jest tzw. „zeszronienie” naskórka. Po ok. 2-3 dniach od zabiegu skóra złuszcza sie płatowo i raczej intensywanie. Dlatego dobierając ten zabieg należy uwzględnić wskazania do indywidualnych potrzeb skóry.
 
Kwas salicylowy jest zalecany dla osób z zainfekowanymi porami – trądzik młodzieńczy, natomiast kwas salicylowo-glikolowy dla osób po 30-tce z nawrotem trądziku, trądzik grudkowy, pozapalne zmiany potrądzikowe (w tym przebarwienia). Optymalna seria zabiegów z kwasem salicylowym to  3 zabiegi wykonywane co min. 21 dni, często na przemian z mechanicznym oczyszczaniem. Po zakończeniu całej serii, należy zachować profilaktykę zapobiegawczą wykonując zabieg co 8 tygodni i stosować filtry ochronne.
 
ORMEDIC SKIN SOLUTION
 

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU
 • Skóra wrażliwa
 • Sucha, mocno odwodniona skóra
 • Skóra szara w kolorze, zmęczona – np. u osób palących papierosy, podróżujących
 • Kobiety w ciąży
 • Trądzik różowaty, rumień

 
OPIS ZABIEGU
 
Organic Passion Peptide Peel to zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości niektórych enzymów roślinnych. Do organicznej mieszanki wybrano papaję, ananasa oraz dynię, których śluzy i miąższ zawierają wcześniej wspomniane enzymy o działaniu proteolitycznym. Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skórę. Produkt oprócz enzymów zawiera także bardzo silne antyoksydanty – ekstrakt z zielonej herbaty oraz ubichinon. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. To bardzo dobre działanie, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z pielęgnacją skór osób palących papierosy, bądź przemęczonych, ale także tych ze skórą bardzo wrażliwą lub wybitnie suchą (gdzie często dochodzi do podrażnienia i stanów zapalnych).
 
By zaplanować serię zabiegów, należy ocenić stan i potrzeby skóry. Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych 1 w tygodniu.
 
Jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji, a dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Jest bardzo łagodny, ale nie można wykluczyć lekkiego zaczerwienienia skóry po zabiegu. Jest to naturalny i szybko ustępujący objaw.


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter