• strona-glowna
  • kontakt

Moja metamorfozaProjekt Moja Metamorfoza

Czujecie się przygnębieni, a długie zimowe wieczory nie poprawiają Wam nastroju? Kolejna kostka czekolady czy ulubiony batonik tylko na krótko podnoszą Wam poziom endorfin, a kilogramów wciąż przybywa? Marzycie o wspaniałej sylwetce i świetnym samopoczuciu? Teraz możecie to osiągnąć! Z naszą pomocą metamorfoza własnego wizerunku jest na wyciągnięcie ręki.

Moja Metamorfoza to program stworzony przez grupę ludzi, dla których zdrowy styl życia to pasja. Każdy z nich chce podzielić się z Wami swoją wiedzą. Ogromne doświadczenie naszych specjalistów – partnerów programu Moja Metamorfoza, w połączeniu z zaangażowaniem i szczególną determinacją uczestników oraz nieocenioną pomocą sponsorów programu, pozwolą osiągnąć wymarzoną zmianę.

Dzięki wsparciu wyspecjalizowanych partnerów i pomocy sponsorów udział w programie Moja Metamorfoza, dla wybranej dwójki uczestników, będzie bezpłatny.

W czasie trwania trzymiesięcznej metamorfozy osoby, które pomyślnie przejdą etap rekrutacji i zostaną zaproszone do udziału w projekcie, będą pod stałą opieką dietetyka, który w oparciu o szczegółową analizę masy i składu ciała oraz dotychczasowe nawyki żywieniowe, przygotuje dla każdego z nich indywidualny program żywieniowy. W trakcie trwania programu na bieżąco śledzić będzie zmiany, dostosowywać i korygować odpowiednio menu oraz motywować do dalszej pracy.

Aby wzmocnić efekty odchudzania, uczestnicy będą brali udział w intensywnych i dostosowanych do ich potrzeb zajęciach w klubie fitness, pod czujnym okiem wyspecjalizowanej kadry. O intensywności i częstotliwości ćwiczeń zdecyduje, po indywidualnych konsultacjach, osobisty trener personalny. Pamiętajmy, że podczas wysiłku fizycznego nie tylko spalane są zbędne kilogramy, ale również wytwarzana jest endorfina, hormon szczęścia, który ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie.

Aby dopełnić dzieła osoby biorące udział w programie Moja Metamorfoza otoczone zostaną perfekcyjną opieką specjalistki od wizażu i kosmetologii, która w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym przygotuje i wykona dla nich odpowiednie zabiegi modelujące i ujędrniające sylwetkę.

Zwieńczeniem trzymiesięcznej współpracy uczestników z wszystkimi partnerami programu Moja Metamorfoza będzie udzielenie kilku istotnych porad wizażu i kreacji stylu oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Wszystko po to, by pokazać, że przy dużej determinacji i systematycznej pracy nad sobą każdy cel można osiągnąć.

Na wstępną rozmowę zaprosimy 20 osób, które wyślą właściwie wypełniony formularz zgłoszeniowy. Spośród tych kandydatów do udziału w projekcie zaprosimy dwoje najbardziej zdeterminowanych uczestników.

Nie czekaj – wyślij zgłoszenie już dziś!

Więcej informacji o partnerach i sponsorach projektu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej stronie internetowej www. mojametamorfozawrzesnia.pl

     


więcej zdjęć można zobaczyć w galerii ---> klijnij tutaj

 


Kontakt

Salon Elegancja
Dorota Andrzejczak - Mucha
ul. Rynek 22
62-300 Września

Tel./Fax: 61 436 06 87

kom.: 505 824 492

e-mail: biuro@salonelegancja.pl

Śledź nas

Newsletter